Siğil Yakma - Siğil Yaktırma

Vücutta siğil oluştuğuna ilk etapta küçük olduğu için çoğunlukla hemen fark edilmez. Birçok kişi bu siğilleri et benleri ile karıştırılır ve bu et beni bende önceden var mıydı şeklinde düşünür. Ne zaman ki bu siğil büyümeye ve çoğalmaya başlar işte o zaman kişi bu lezyonların et beni olmadığını anlar. İnternette gezinmeye başlar, kendisinde gördüğü ve et beni zannettiği şeyin siğil olduğunu anlar. Eğer bizim sitemiz gibi doğru bir adresten bilgiyi alırsa HPV’ nin nasıl bir enfeksiyon olduğunu, nasıl bulaştığını, nasıl tedavi edildiğini öğrenir. HPV, genital siğil ve kondilom ile ilgili sitedeki diğer yazıları dikkatli bir şekilde okumanızı öneririz.


Bu yazımızda halk arasında siğil alma, siğil yakma ve siğil yaktırma ve dondurma tedavisinden bahsedeceğiz.


Siğil tedavisinde uzun yıllardır kullanılan elektrokoterin dokuyu yakması nedeni ile tedavi çoğunlukla siğil yakma ve yaktırma şeklinde bilinir. Bu tedavide gerçekten elektrik akımı kullanarak siğil yakılır. Siğil yaktırma işlemi sırasında çıkan dumanlardan ve kokudan işlemin gerçekten bir yakma işlemi olduğunu anlarsınız. Ayrıntılı bilgi için TIKLAYINIZ Elektrokoter işlemi sonrasında bazen iz kalabilir. Bu izleri gidermek için lazer kullanmak gerekebilir. Lazer tedavileri hakkında ayrıntılı bilgi almak için TIKLAYINIZ


Siğil aldırma tedavi yöntemi özellikle saplı siğillerde ve kondilomlarda uygulanır. Kondilomun kök kısmı makas, neşter ya da koter ile kesilerek kondilom alınır. Kondilom kökünde kanama olursa dikiş ya da koter ile kanama durdurulur.


Siğil dondurma işlemi kriyoterapi operasyonun halk arasında bilinen ismidir. Bu tedavi yönteminde azot gazı ile siğil dondurulur. Donan siğil yanıkta olduğu gibi çürür ve yok olur. Ayrıntılı bilgi için TIKLAYINIZ


Siğil yakma işleminde kullandığımız en avantajlı yöntem fraksiyonel lazerdir. Tarafımıza siğil yaktırma talebi ile başvuran hastalarımıza siğil yakmanın yeni formu olan fraksiyonel lazeri ve avantajlarını anlatmaktayız. Daha az yara izi oluşturduğundan ve işlem sonrasında daha az ağrı yapmasından dolayı tedavi pratiğimizde siğil yakma için artık fraksiyonel lazeri tercih etmekteyiz. Ayrıntılı bilgi için TIKLAYINIZ Fraksiyonel lazer aynı zamanda çatlak tedavisi, renk açma, vajina daraltma, tedavilerinde de kullanılmaktadır.Silivri’ de bulunan HPV Tedavi Merkezimizde fraksiyonel lazer ile hpv tedavisi ve siğil yakma operasyonları yapılmaktadır. Merkezimizde sadece genital bölge değil vücudun bütün bölgelerinde oluşan siğillerin tedavisi yapılmaktadır.


Siğil Yaktırma / Aldırma Fiyatları

Sağlık Bakanlığının kuralları gereği internet sitesinden siğil yaktırma fiyatı yayınlayamıyoruz

Ancak merkezimizden sadece siğil yaktırma fiyatı veya sadece HPV testi Fiyatı veya sadece smear fiyatı, sadece muayene için ayrı ayrı fiyat alabilirsiniz. Bunun dışında muayene + smear (kadınlarda) + HPV tiplendirme testi + lazer ile siğil tedavisinin hepsi için daha uygun fiyat bilgisi alabilirsiniz. Siğil tedavisi fiyatlarımız gizli değildir. Dileyen hastalarımıza telefonda hpv testi ile ilgili ve siğil yaktırma işlemi ile ilgili fiyat bilgisi vermekteyiz.


Siğil yaktırmak için bizlere ulaşmak, siğil yaktırma ücret bilgisini öğrenmek, hpv ve fraksiyonel lazer hakkında detaylı bilgi ve randevu almak için 0 212 986 08 22 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. HPV konusunda uzman olan çalışanlarımız sizlere yardımcı olacaktır.


Bu yazımız da ilginizi çekebilir !
CIN 1,2,3 Nedir?
CIN 1,2,3 Nedir?

Yüksek riskli HPV virüsü tiplerini taşıyan her kadının kolposkopi yaptırması gerekmektedir, kolposkopi işlemi sırasında anesteziye gerek yoktur.

Sayfaya Git

Arama Terimleri
 • siğil yakmak acıtır mı
 • siğil nasıl yakılır
 • Siğil Yakma
 • Siğil Yaktırma
 • Siğil Dondurma
 • Siğil Aldırma
 • Siğil Tedavisi
 • Siğil Yakma Fiyatları
 • Siğil Yaktırma Fiyatı
 • Siğil Dondurma Fiyatı
 • Siğil Aldırma Fiyatı
 • Siğil Yaktırma Ücreti
 • Siğil Dondurma Ücreti
 • Siğil Aldırma Ücreti